Ücretsiz Hosting Transferi

Hostinginizi e-posta ve web hizmetlerinde herhangi bir kesinti olmadan ücretsiz Alantron’a transfer edebilirsiniz. Teknisyenlerimiz hosting transfer işleminizi e-posta ve web yayınınızda herhangi bir kesinti olmadan geri planda tamamlamaktadırlar.

Hostinginizin transferini başlatmak için lütfen şu adımları takip ediniz:

Web Hosting sayfasında kendinize uygun bir hosting paketi bulup kayıt ediniz. Bayi iseniz Bayi Hosting Paketleri sayfasında uygun bir paket seçebilirsiniz.
https://www.alantron.com/turkce/hesap-yonetimi/login.to?d=hesap-yonetimi sayfasına login olunuz ve Web Hosting Yönetimi linkine tıklayınız.
Hosting Transfer Formunu doldurunuz.

Formu doldurmanızın ertesinde hosting transferiniz ile ilgili bir teknisyenimiz sizinle temasa geçecek ve transferinizi gerçekleştirecektir.

Hosting transferi için sağlanması gereken koşullar şunlardır:

• Hostingin en az 1 yıl süre ile kayıt edilmiş olması, (Bayi iseniz hosting paketlerinde 1 yıl kullanım taahhüdü verilmesi gerekmektedir. Taahhüd formu Hosting Transfer Formu doldurulduktan sonra kayıtlı e-posta adresinize gönderilecektir)
• Alantron’daki hosting paketinizin hostinginize uygun bir paket olması,
• Hostingin transfer edilebilir olması,
• Hosting kaydından sonraki 1 hafta içinde Hosting Transfer Formunun doldurulması

** 1 yıldan az süreli hosting kayıtları ve taahhütsüz hosting transferi mümkün fakat ücretlidir. Ücret bilgisi için lütfen Müşteri Destek departmanımız ile temasa geçebilirsiniz.

Kesintisiz Transfer Adımları

Herhangi Bir Kesinti Olmadan Hosting Transfer Yöntemi